4 in 1 Tazı kanjonas+Raftingas+Cabrio safaris+ zipline antradieniais ir penktadieniais Rusu ir Anglu kalbomis Ekskursijos

Antalija
(0) / (0 Komentarai)

Detalė

Ekskursija greičio ir aštrių pojūčių megėjams, kurioje derinamas pasivažinėjimas Cabrio autobusiukais, raftingas ir, žinoma, nepaprasto grožio Kurto kanjonas ir kalnų upė Kopriučaj.
Kurto kanjonas (turk. Tazi) - nacionalinis parkas, vienas gražiausių kanjonų ne tik Antalijos regione, bet ir visoje Turkijoje. Jis tęsiasi 14 km palei kalnų upę Kopriučaj. Plotis iki 100 metrų. Didžiausias kanjono gylis – 400 metrų. Pakrantėse auga pušynai, eukaliptai, kiparisai. Nuo uolų atsiveria kvapą gniaužiančios panoramos ir akys gali aprėpti ne tik daug kilometrų aplinkui, bet ir kelis šimtus metrų žemyn. Čia ne tik nuotraukos įspūdingos, bet ir realybė. Vienas garsiausių šio nacionalinio parko objektų yra veikiantis  Oluko akmeninis tiltas, kurį II mūsų eros amžiuje pastatė romėnai. Jis yra 27 metrų aukščio, 14 metrų ilgio ir 3,5 metro pločio.
Nepakartojami nuostabūs panoraminiai kanjono vaizdai, uolėtos pakrantės, žydras vėsus upės vanduo, egzotiška augmenija, spalvų šėlsmas ir magiškų aromatų alsuojantis grynas oras nepaliks abejingų. 
Ekskursijos programa:
Susirinkę iš viešbučių ir pasukę iš pagrindinio kelio persėsite į Cabrio automobilius, ir prasidės kelionė autobusais be stogo (Cabrio mikroautobusas) į vaizdingiausias kanjono vietas. Gamta čia tokia graži, kad sustojimai virsta nuostabiomis fotosesijomis.
Po Kurto kanjono ir smagaus pasivažinėjimo jūsų laukia pietūs. 
Vėliau grįšite žemyn iki Kiopriuliu kanjono, kuriame vyks raftingas.
Atvykę į raftingo stotelę persirengsite ir, jei reikės, apsivilksite hidro kostiumus. Kiek tolėliau lipsite į plaustus ir prasidės smagioji (13 km) kelionė ir nuotykis. Dažniausiai dar prieš lipant į plaustus yra fotografuojamasi prie senojo tilto, kartais padidinamas adrenalino kiekis šuoliais į vandenį. Nereikėtų pamiršti, kad upės vanduo net ir vasaros viduryje yra ganėtinai gaivinantis. Kiekviename plauste yra instruktoriai, kurie žino kaip pakreipti plaustą, kad būtų smagiau ir įdomiau, kurie slenksčiai patogesni praplaukti. Jums belieka darbuotis irklais, grožėtis aplinkui kunkuliuojančiu kalnų upės vandeniu ir supančia gamta. Tačiau neturėtumėte prarasti budrumo, kadangi bet kuriuo momentu gali prasidėti mūšis vandenyje, kai kito plausto keleiviai lies jus vandeniu, o pasiduoti jokiu būdu negalima. Kiopriuliu kanjono trasa nėra aukšto sudėtingumo lygio, todėl čia atvykti gali ir vaikai. Visiems duodami šalmai, gelbėjimosi liemenės. Reikia pasirūpinti tinkama avalyne, maudymosi apranga ir puikia nuotaika. Norintiems sudėtingesnio plaukimo yra siūloma rinktis dvivietes kanojas. Nuobodu neturėtų būti. Jei ne slenksčiai, tai puolantys kiti plaustai arba įvairūs žaidimai sustojimų metu. Adrenalino kupina pramoga garantuota.
Jei nenorite sušlapinti savo foto aparatų, bet norite nuotraukų prisiminimui, tai Jums bus pasiūlyta įsigyti vietos fotografų darytas nuotraukas.
3 in 1 - tai smagi pramoginė aktyvi ekskursija, kurios metu jus sužavės gamtos didybė, nepaprasti kraštovaizdžiai ir greitis. Žinoma kelionė priklauso ir nuo oro sąlygų pavasarį ir rudenį. 

Ekskursija vyksta kiekviena diena

0-6 metu vaikams nemokamai

7-12 metu vaikams puse kainos

Suaugiems 30 euru

Ką reikia pasiimti su savimi?
- Maudymosi kostiumėlis
- Rankšluostis
- Akiniai nuo saulės
- Kremas nuo saulės
- Galvos apdangalas
- Vanduo
- Raftingo batai, hidrokostiumas, akiniai raftingui (jei turite)
 Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Pervežimas iš/į viešbutį
- Pietūs
- Plaukimo plaustais įranga (gelbėjimosi liemenė, šalmas, irklas)
 Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Gaivieji ir alkoholiniai gėrimai, j

- Nuotraukos
Paėmimo iš viešbučio laikas:
Hurma - 8:15
Konyaaltı - 8:30
Antalijos centras - 8:30
Grįžimas į viešbutį:
Hurma - 18:00
Konyaaltı - 18:00
Antalijos centras - 18:00
P.S. Dažnai vedu ekskursijas dienos metu. Būtinai atsakysiu el. paštu į jūsų klausimus iki 20:00 val. ir atsiųsiu paėmimo iš viešbučio laiką.
* Išankstinis apmokėjimas nereikalingas. Galite sumokėti kelionės metu.
 

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!