APIE

APIE

 Yusufo Kelionės, Esu Yusuf Lal - gidas. 2013 metais studijavau Turkijoje ir pagal Erasmus mainų programą išvykau į Lietuvą - Kauną. Tai buvo pirmas kartas, kai buvau šioje šalyje, tačiau ne paskutinis. Lietuva man labai patiko.

Gavęs diplomą ir gido licenciją pradėjau dirbti gidu Turkijoje. Iš tiesų pastebėjau, kad tuo metu nebuvo nė vieno licencijuoto gido, kalbančio ir galinčio vesti ekskursijas lietuvių kalba. Tada pagalvojau, kad noriu ne tik išmokti lietuvių kalbą, bet ir kad mano licencijoje būtų įrašyta ši kalba. Taigi grįžau į Lietuvą ir Vilniaus universitete lankiau lietuvių kalbos kursus

Po kursų baigimo stengiausi daugiau bendrauti su lietuviais, kad geriau išmokčiau kalbą. Taip pat iškilo kita problema - Turkijoje nebuvo nė vienos institucijos, kuri galėtų patikrinti mano lietuvių kalbos žinias ir duoti pažymą, kad ją moku. Labai mielai sutiko padėti Lietuvos Respublikos ambasada Turkijoje. Gavau šią pažymą ir netrukus mano licencijoje šalia anglų kalbos buvo įrašyta ir lietuvių kalba. 2018 metų vasaros sezono metu dirbau su lietuviais Alanijoje, po sezono darbą tęsiau gimtajame Stambulo mieste ir nusprendžiau atidaryti savo kelionių agentūrą "Yusufo kelionės".

Kviečiu visus keliauti drauge su manimi ir pažinti mano nuostabią šalį.

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!