Kelionė laivu Manavgato upe pirmadieniais ir ketvirtadieniais rusų ir anglų kalbomis Ekskursijos

Alanija
(0) / (0 Komentarai)

Detalė

Manavgatas: rytietiškas turgus, upė, kriokliai ir paprastų turkų gyvenimas.
Ekskursiją pradėsime nuo apsilankymo triukšmingame įvairiaspalviame turkiškame turguje. Didžiulis kiekis ir įvairovė vaisių ir daržovių, prieskonių, riešutų ir saldumynų, spalvingi prekystaliai, smagi prekyba, rytietiški skoniai ir kvapai - kviečiame pasinerti į tikro paprasto Turkijos miesto gyvenimo atmosferą.
Vėliau leisimės į malonią kelionę lauvu Manavgato upe su neįtikėtinai žaliu vandeniu. Nuplaukus į vietą, kur Manavgato upė įteka į Viduržemio jūrą, jūsų laukia neįprastos maudynės. Siaura smėlėta nerija skiria sūrų šiltą jūros vandenį ir gaivinantį gėlą upės vandenį. Būtent tokios linksmos ir smagios kontrastinės maudynės jūsų laukia. Po maudynių pietausite laive. 
Po ramaus ir malonaus pasiplaukiojimo upe vyksite į krioklių kaskadą. Šaltas burbuliuojantis vanduo greitai ir triukšmingai leidžiasi žemyn iš kelių neaukštų, bet plačių upės slenksčių. 
Mūsų ekskursija baigsis didžiausioje Viduržemio jūros pakrantėje mečetėje. Klasikiniu Osmanų stiliumi pastatyta mečetė su keturiais minaretais papuošta labai gražia keramika ir vitražais.
Ši kelionė puikiai tinka šeimoms su vaikais. Praleisite ramią, bet turiningą dieną, pamatysite Turkijos gamtos grožybes ir susipažinsite su miestiečių gyvenimu.

Ekskursija vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais , yra gidas kalbantis Rusiškai,  yra gidas kalbantis Angliškai,  yra gidas kuris moka ir Rusiškai ir Angliškai 

0,3 metu vaikams nemomai

4-8 metu vaikams puse kainos

suaugiems 25 euru 
Ką reikia pasiimti su savimi?
- Maudymosi kostiumėlis
- Rankšluostis
- Akiniai nuo saulės
- Kremas nuo saulės
- Galvos apdangalas
- Vanduo
 Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Pervežimas iš/į viešbutį
- Pietūs
 Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Gaivieji ir alkoholiniai gėrimai
- Asmeninės išlaidos
Paėmimo iš viešbučio laikas:
Mahmutlar - 8:00
Oba - 8:15
Alanija - 8:30
Konaklı - 9:00
Türkler - 9:10
Avsalar - 9:20
Okurcalar - 9:45
Kızılağaç - 10:00
Grįžimas į viešbutį:
Mahmutlar - 20:00
Oba - 19:45
Alanija - 19:30
Konaklı - 19:00
Türkler - 18:55
Avsalar - 18:50
Okurcalar - 18:40
Kızılağaç - 18:30
P.S. Dažnai vedu ekskursijas dienos metu. Būtinai atsakysiu el. paštu į jūsų klausimus iki 20:00 val. ir atsiųsiu paėmimo iš viešbučio laiką. 

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!