Melynasis rojus kiekviena diena Anglu ir Rusu kalbomis Ekskursijos

(0) / (0 Komentarai)

Detalė

Mėlynasis rojus

Surinkus keliautojus iš viešbučių važiuosite į Adrasano uostą. Uoste sėsite į laivą ir leisitės į smagią kelionę Viduržemio jūra. Adrasano pakrantė yra viena gražiausių regione, jūros vandens mėlyną spalvą keičia žalia, o iš laivo ne tik atsiveria Tauro kalnų panorama, bet matyti daug į krantą įsirėžusių nepaprastai skaidraus vandens įlankėlių. Grožėdamiesi vaizdais stosime maudynėms ir Sazak, Dženeviz bei Čoban Liman įlankose. Šie pavadinimai iš tiesų reiškia Nendrių, Genujos ir Piemenų uosto įlankas. Krantai neretai būna uolėti. Nuostabios jūrinės kelionės metu dar išvysite Fosforinę olą, galėsite išbandyti natūralių purvo vonių poveikį. Didžiulių jūros vėžlių stebėjimas yra taip pat numatytas išvykos metu ir dažniausiai juos pavyksta pamatyti.
Mėlynojo rojaus ekskursijos metu jums laive bus paruošti pietūs, kurie yra jau įskaičiuoti į kainą. Papildomai kainuos gėrimai. Apie pusę ketvirtos grįžtate į Adrasano uostą, iki pusės šeštos vakaro jau visi turėtumėte būti grįžę į viešbučius.

Mėlynojo rojaus ekskursijs kaina suaugusiam asmeniui 25€, vyksta kiekvieną dieną anglų ir rusų kalbomis. Sita ekskuesija pramagine ekskuesija , kalba nesvarbi, personalas laive moka Angliskai ir Rusiskai 

Ką turėti su savimi:
Maudymosi aprangą, rankšluosčius, galvos apdangalus, akinius nuo saulės, apsauginius kremus nuo saulės, patogią avalynę, pinigų papildomoms išlaidoms. Rekomenduojami vandens batai.

Paėmimas iš viešbučių:
1 Beldibis 08:00
2 Beldibis 08:10
3 Beldibis 08:20
Giojniukas 08:25
Kemeras 08:40
Kirišas 08:50
Čamjuva 09:00
Tekirova 09:05

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!