Myra ir Kekova, trečiadieniais ir sekmadieniais Ekskursijos

Kemeras
(0) / (0 Komentarai)

Detalė

Ekskursija į Mirą Kekovą – bene viena unikaliausių kelionių, kuri patiks istorijos ir neįtikėtinų vaizdų mylėtojams. Vykstame į kruizą po senovės miestus. 
Pamatysite prieš tūkstančius metų gyvavusios Likijos šalies miestus, laivu aplankysite garsųjį užtvindytą Kekovos miestą, pamatysite jo pastatus, tiesiai per nuostabiai skaidrų vandenį. Gidas parodys Šv. Mikalojaus bažnyčią, Demre miesto amfiteatrą, Miros miesto uolose iškaltus kapus ir daug daugiau.
Ekskursija vyks senosios Likijos karalystės link. Už Kemero ir Finikės miestelių esantys kelių serpentinai leis grožėtis nuostabia gamta ir pajūriu. Kadangi išvykimas iš viešbučių ankstyvas, tai iš vakaro pasirūpinkite pusryčių dėžutėmis, nes pakeliui bus sustojimas pusryčiams kavinėje.
Ekskursijos metu lankysitės Likijos mieste Miroje, kurio dabartinis pavadinimas yra Demre. Jis ypatingas ne tik dabar matomomis kalnuose iškirstomis kapavietėmis ir antikiniu teatru, bet ir tuo, kad čia galite apsilankyti Šv. Mikalojaus bažnyčioje. Su šiuo šventuoju yra susiję nemažai legendų ir pasakojimų. Būtent Šv. Mikalojaus ir yra tas tikrasis Kalėdų senelis. Tačiau apie šias legendas daugiau išgirsite kelionės metu. 
Būkite pasiruošę ir maudymosi aprangas su rankluosčiais, nes plauksite laivu po įlankas, o prie vienos iš salų yra prisišliejęs nuskendęs Kekovos miestas. Dar ir dabar ne tik krante, bet ir po vandeniu galima matyti namų griuvėsius, kartais net amforas. Laivuose paprastai būna specialiai įrengta stiklinė dugno dalis. Bus sustojimas maudynėms. Plaukiant atgal ant kalno matysis Simenos miesto tvirtovės griuvėsiai ir senieji sarkofagai. 
Plaukdami laivu būkite labai atidūs, nes dažnai vandenyje galima išvysti didžiulius vėžlius.
Ekskursijos metu pietausite viename iš vietinių restoranų. Lankysitės ikonų parduotuvėje.

0-3 metu vaikams nemokamai;

4-7 metu vaikams puse kainos;

Suaugiems  65  eurų;

Ką reikia pasiimti su savimi?
- Patogi avalynė;
- Akiniai nuo saulės;
- Kremas nuo saulės;
- Galvos apdangalas;
- Maudymosi kostiumėlis;
- Rankšluostis ;
- Vanduo;
- Lunch Box (pusryčių dėžutė) iš viešbučio;


 Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Pervežimas iš/į viešbutį;
- Pietūs;
- Bilietai į muziejus (20 €) *;
* Turime jus įspėti: šią ekskursiją galite įsigyti pigiau gatvės agentūrose, tačiau į kainą neįskaičiuoti įėjimo į muziejus bilietai.
- Gido paslaugos;
** Turkų gidas kalba ir informacija teikia anglų ir rusų  kalbomis. Gidai turi sukaupę didžiulę patirtį, todėl neliksite abejingi.


 Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Gaivieji ir alkoholiniai gėrimai
- Asmeninės išlaidos;
Kelionės kaina  70 eurų.
0-3 metų vaikams nemokamai;
4-7 metų vaikams pusė kainos;

Paėmimo iš viešbučio laikas:
Beldibi - 07:00
Göynük - 7:20
Kemer - 7:40
Kiriş - 07:50
Çamyuva - 8:10
Tekirova - 8:25
Grįžimas į viešbutį:
17:30-18:30
* Išankstinis apmokėjimas nereikalingas. Galite sumokėti kelionės metu. 
 

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!