Pamukalė ir Saldos ežeras, antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais Ekskursijos

Kundu-Belekas
(0) / (0 Komentarai)

Detalė

Puiki kelionė dideliu patogiu autobusu  Šios ekskursijos metu vyksite į Tauro kalnus, tarp kurių pasislėpęs gilus turkio spalvos Saldos ežeras su krištolo skaidrumo vandeniu ir sniego baltumo smėlio paplūdimiu. Po to aplankysite garsiąją Pamukalės "Medvilnės pilį", pasivaikščiosite saulėje šviečiančiais travertinais, pamatysite senovinį Hieropolio miestą, o jei norite, išsimaudysite natūraliose gydomosiose Kleopatros baseino versmėse.
Keliaudami į Pamukalę tikrai nenuobodžiausite – akis džiugins žymiųjų Tauro kalnų vaizdai. Pakeliui  papusryčiavę vyksite prie Saldos ežero - vieno iš švariausių ir giliausių tektoninės kilmės gėlo vandens Turkijos ežerų, kurio gylis siekia net 184 metrus. Dėl jame aptinkamų bakterijų išskirto natrio karbonato bei magnio struktūrų vanduo įgauna skaisčią spalvą, todėl ežeras vadinamas Turkijos Maldyvais. 
Po sočių pietų, atvykę prie baltojo gamtos stebuklo, grožėsitės garsiosios Pamukalės mineralų terasomis su žydro vandens baseinėliais, įvairiaspalviais oleandrais ir vandens upeliais. Aplankysite antikinį Hierapolio miestą su amfiteatru, romėnų pirtimis ir ištaigingu nekropoliu. Taip pat turėsite laisvo laiko patyrinėti Hierapolį patys, bei pasimėgauti gydomųjų galių turinčiomis šilto mineralinio vandens versmėmis ar puikiuoju Kleopatros baseinu. Pamukalėje praleisite 3 valandas.
Pakeliui į Viduržemio jūros pakrantę sustosite pavakarieniauti, ir kupini nepamirštamų įspūdžių keliausite į viešbučius. Aplankysime akmenų parduotuvę.


Ką reikia pasiimti su savimi?
- Patogi avalynė;
- Akiniai nuo saulės;
- Kremas nuo saulės;
- Galvos apdangalas;
- Maudymosi kostiumėlis;
- Rankšluostis;
- Vanduo;
- Šiltesni drabužiai, nes anksti ryte aukštai kalnuose ir prie ežero gali būti vėsu (rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti orus);


 Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Pervežimas iš/į viešbutį;
* Kelionė vykdome tik dideliais patogiais autobusais. Mini ir midi autobusai labai vargina keliautojus, nes kelias ilgas.
- Pusryčiai, pietūs ir vakarienė;
- Bilietas į Pamukalės-Hierapolio muziejų kompleksą (bilieto kaina įskaičiuota - 30 €); 
- Patyrusio, išsilavinusio gido paslaugos;
* Gidas kalba ir informacija teikia anglų, rusų  kalbomis arba abiem kalbomis. Gidai turi sukaupę didelę patirtį ir tikrai nepaliks abejingų. Žino daug istorijos ir kultūros, todėl tikrai pasikrausite savo žinių bagažą ir galėsite mėgautis ir įsijausti į istoriją. 

* Eskursija vyksta dideliu autobusu, todėl bus patogu tiek Jums, tiek Jūsų mažiesiems. 
* Taip pat paimame iš Sidės, Managvat, Belekas, Antalijos ir Kemero. Iš Antalijos ir Kemero kaina 60 €.


 Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Gaivieji ir alkoholiniai gėrimai;
- Kleopadros baseino įėjimas, norintiems (10 eurų).
- Asmeninės išlaidos
Kelionės kaina 60  €
0-3 metų vaikai keliauja nemokomai;
4-8 metų vaikai - pusė kainos;


Paėmimo iš viešbučio laikas:
Boğazkent - 4:15
Belek - 4:30
Lara - 5:00
Kundu - 04:55
Antalya - 5:00
Konyaaltı - 5:00 


Grįžimas į viešbutį:
Grįšite prieš vakarienę.

*Turkų gidai kalba angliškai ir rusiškai.
** Išankstinis apmokėjimas nereikalingas. Galite sumokėti kelionės metu.  

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!