Pamukalė ir Saldos ežeras, kiekviena diena rusų ir anglų kalbomis Ekskursijos

Alanija
(5) / (1 Komentarai)

Detalė

Puiki kelionė dideliu patogiu autobusu be apsipirkimų. Šios ekskursijos metu vyksite į Tauro kalnus, tarp kurių pasislėpęs gilus turkio spalvos Saldos ežeras su krištolo skaidrumo vandeniu ir sniego baltumo smėlio paplūdimiu. Po to aplankysite garsiąją Pamukalės "Medvilnės pilį", pasivaikščiosite saulėje šviečiančiais travertinais, pamatysite senovinį Hieropolio miestą, o jei norite, išsimaudysite natūraliose gydomosiose Kleopatros baseino versmėse.
Keliaudami į Pamukalę tikrai nenuobodžiausite – akis džiugins žymiųjų Tauro kalnų vaizdai. Pakeliui  papusryčiavę vyksite prie Saldos ežero - vieno iš švariausių ir giliausių tektoninės kilmės gėlo vandens Turkijos ežerų, kurio gylis siekia net 184 metrus. Dėl jame aptinkamų bakterijų išskirto natrio karbonato bei magnio struktūrų vanduo įgauna skaisčią spalvą, todėl ežeras vadinamas Turkijos Maldyvais. 
Po sočių pietų, atvykę prie baltojo gamtos stebuklo, grožėsitės garsiosios Pamukalės mineralų terasomis su žydro vandens baseinėliais, įvairiaspalviais oleandrais ir vandens upeliais. Aplankysite antikinį Hierapolio miestą su amfiteatru, romėnų pirtimis ir ištaigingu nekropoliu. Taip pat turėsite laisvo laiko patyrinėti Hierapolį patys, bei pasimėgauti gydomųjų galių turinčiomis šilto mineralinio vandens versmėmis ar puikiuoju Kleopatros baseinu. Pamukalėje praleisite 3 valandas.
Pakeliui į Viduržemio jūros pakrantę sustosite pavakarieniauti, ir kupini nepamirštamų įspūdžių keliausite į viešbučius. Aplankysime akmenu parduotuve
Ką reikia pasiimti su savimi?
- Patogi avalynė
- Akiniai nuo saulės
- Kremas nuo saulės
- Galvos apdangalas
- Maudymosi kostiumėlis
- Rankšluostis
- Vanduo
- Šiltesni drabužiai, nes anksti ryte aukštai kalnuose ir prie ežero gali būti vėsu (rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti orus)
 Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Pervežimas iš/į viešbutį
* Kelionė vykdome tik dideliais patogiais autobusais. Mini ir midi autobusai labai vargina keliautojus, nes kelias ilgas.
- Pusryčiai, pietūs ir vakarienė 
- Bilietas į Pamukalės-Hierapolio muziejų kompleksą, 
- Patyrusio, išsilavinusio gido paslaugos
* Gidas kalba ir informacija teikia anglų, rusų  kalbomis arba abiem kalbomis. Yra gidų, kurie kalba angliškai arba rusiškai, taip pat yra ir rusiškai ir angliškai kalbančių gidų.
 Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Gaivieji ir alkoholiniai gėrimai
- kleopadros baseino iejimas norintiems( 10 euru)


- Asmeninės išlaidos
Kelionės kaina 60 €
0-3 metų vaikai keliauja nemokomai
4-8 metų vaikai - pusė kainos
Paėmimo iš viešbučio laikas:
Mahmutlar - 2:00
Oba - 2:15
Alanya - 2:30
Konaklı - 3:00
Türkler - 3:15
Avsalar - 3:30
Okurcalar - 4:00 
Grįžimas į viešbutį:
Mahmutlar - 23:00
Oba - 22:45
Alanya - 22:30
Konaklı - 22:00
Türkler - 21:55
Avsalar - 21:50
Okurcalar - 21:45
** Išankstinis apmokėjimas nereikalingas. Galite sumokėti kelionės metu.  
P.S. Dažnai vedu ekskursijas dienos metu. Būtinai atsakysiu el. paštu į jūsų klausimus iki 20:00 val. ir atsiųsiu paėmimo iš viešbučio laiką.

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!