Sidė - Aspendos antradieniais rusų ir anglų kalbomis Ekskursijos

Alanija
(0) / (0 Komentarai)

Detalė

Šios kelionės metu pamatysite senovinio Sidės miesto griuvėsius, Aspendos amfiteatrą ir krioklį prie Manavgato upės. Ši kelionė patiks istorijos, archeologijos mėgėjams, taip pat tiesiog smalsiems keliautojams ir gražios gamtos mylėtojams.
Pirmasis mūsų ekskursijos programos taškas bus senovinis Sidės miestas. Side buvo vienas didžiausių Anatolijos miestų bei svarbus kultūros centras. 
Side pilna praeities relikvijų, kurios pripažintos vienais svarbiausių Mažosios Azijos griuvėsių. Miestas turi seną ir turtingą istoriją, "menančią" Aleksandro Makedoniečio, senovės graikų ir romėnų laikus. Ypač stulbinantis yra senovinis senamiestis. Po miestą-muziejų po atviru dangumi galėsite pasivaikščioti lydimi gido, taip pat turėsite laisvo laiko pasigrožėti senovinės Agoros griuvėsiais, Apolono šventyklos kolonomis, nuostabiomis senovinių aikščių ir gatvių mozaikomis ir kt.
Toliau vyksite link Tauro kalnų, kur po pietų aplankysite Aspendos miestą su neįprastai gerai išsilaikiusiu nuostabiu amfiteatru. 
Tai heleniškos tradicijos pastatas: žiūrovų sėdynės scenos atžvilgiu išdėstytos puslankiu, viršuje – didelė galerija su arkomis. Senovėje šį pastatą puošė marmurinės skulptūros ir raižyti ornamentai. Tobulos akustikos paslaptis vis dar neįminta. Tačiau išskirtinė akustika ir šiandien į Aspendos pritraukia daugybę muzikos atlikėjų. Čia dažnai vyksta festivaliai ir koncertai, atvyksta melomanai iš viso pasaulio.
Po istorinių objektų jūsų laukia nuostabus gamtos kampelis: vyksite į Manavgoto krioklių kaskadą. Šaltas burbuliuojantis vanduo greitai ir triukšmingai leidžiasi žemyn iš kelių neaukštų, bet plačių upės slenksčių.  

Ekakursija vyksta antradieniais , yra Rusu Gidas, yra Anglu gidas , taip pat yra gidas kuris moka ir Angliškai ir Rusiškai 

0-3 matu vaikams nemokamai

4-8 metu vaikams puse kainos

Suaugiems 35 euru 
Ką reikia pasiimti su savimi?
- Akiniai nuo saulės
- Kremas nuo saulės
- Galvos apdangalas
- Patogi avalynė
- Vanduo
 Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Pervežimas iš/į viešbutį
- Pietūs
- Įėjimo bilietai į Aspendos kompleksą
- Bilietai į krioklių parką
 Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Gaivieji ir alkoholiniai gėrimai
- Asmeninės išlaidos
Paėmimo iš viešbučio laikas:
Mahmutlar - 8:00
Oba - 8:15
Alanija - 8:30
Konaklı - 9:00
Türkler - 9:10
Avsalar - 9:20
Okurcalar - 9:45
Kızılağaç - 10:00
Grįžimas į viešbutį:
Mahmutlar - 20:00
Oba - 19:45
Alanija - 19:30
Konaklı - 19:00
Türkler - 18:55
Avsalar - 18:50
Okurcalar - 18:40
Kızılağaç - 18:30
P.S. Dažnai vedu ekskursijas dienos metu. Būtinai atsakysiu el. paštu į jūsų klausimus iki 20:00 val. ir atsiųsiu paėmimo iš viešbučio laiką.  

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!