4 in 1 (Kurto kanjonas+Buggy safaris+Cabrio safaris+Zipline) pirmadieniais ir ketvirtadieniais anglų ir rusų kalbomis Ekskursijos

Antalija
(0) / (0 Komentarai)

Detalė

Ekskursija greičio ir aštrių pojūčių megėjams, kurioje derinamas pasivažinėjimas bagiais, Cabrio autobusiukais, Zipline ir, žinoma, nepaprasto grožio Kurto (Tazı) kanjonas ir kalnų upė Kopriučaj. 
Kurto kanjonas (turk. Tazi) - nacionalinis parkas, vienas gražiausių kanjonų ne tik Antalijos regione, bet ir visoje Turkijoje. Jis tęsiasi 14 km palei kalnų upę Kopriučaj. Plotis iki 100 metrų. Didžiausias kanjono gylis – 400 metrų. Pakrantėse auga pušynai, eukaliptai, kiparisai. Nuo uolų atsiveria kvapą gniaužiančios panoramos ir akys gali aprėpti ne tik daug kilometrų aplinkui, bet ir kelis šimtus metrų žemyn. Čia ne tik nuotraukos įspūdingos, bet ir realybė. Vienas garsiausių šio nacionalinio parko objektų yra veikiantis  Oluko akmeninis tiltas, kurį II mūsų eros amžiuje pastatė romėnai. Jis yra 27 metrų aukščio, 14 metrų ilgio ir 3,5 metro pločio.
Nepakartojami nuostabūs panoraminiai kanjono vaizdai, uolėtos pakrantės, žydras vėsus upės vanduo, egzotiška augmenija, spalvų šėlsmas ir magiškų aromatų alsuojantis grynas oras nepaliks abejingų.
Ekskursijos programa:
Susirinkę iš viešbučių ir pasukę iš pagrindinio kelio persėsite į bagių automobilius, ir prasidės 55 minučių safaris - pasivažinėjimas bagiais Tauro kalnuose, įspūdingos gamtos apsuptyje. Galite ir vairuoti Buggy automobilį, ir būti keleiviu, o pertraukos metu keistis vietomis.
Po smagaus ekstremalaus pasivažinėjimo jūsų laukia pietūs. Per pietų pertrauką norintys gali  išsimaudyti labai vėsiame Kiopriučaj upės vandenyje.
Po valgio prasidės kelionė autobusais be stogo (Cabrio mikroautobusas) į vaizdingiausias Kurto kanjono vietas. Gamta čia tokia graži, kad sustojimai virsta nuostabiomis fotosesijomis.
Pasigrožėję didingu Kurto kanjonu, vyksite į Zipline pramogos vietą. Čia jūsų laukia dar vienas ekstremalus išbandymas - metaliniais trosais skrisite virš kanjono apie 500 metrų. Adrenalino kupina pramoga garantuota.
4 in 1 - tai smagi pramoginė aktyvi ekskursija, kurios metu jus sužavės gamtos didybė,  nepaprasti kraštovaizdžiai ir greitis.

Ekskursija vyksta pirmadieniais ir Ketvirtadieniais 

0-6 metu vaikams nemokamai

7-12 metu vaikams puse kainos

Suaugiems 30 euru

Ką reikia pasiimti su savimi?, jeigu turite is Lietuvos atvezkite
- Akiniai nuo saulės
- Kremas nuo saulės
- Galvos apdangalas
- Vanduo
- Maudymosi kostiumėlis
- Rankšluostis
- Atsarginiai drabužiai, nes po bagio safario seni drabužiai gali tapti nefotogeniški :)
Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Pervežimas iš/į viešbutį
- Pietūs
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Gaivieji ir alkoholiniai gėrimai
Paėmimo iš viešbučio laikas:
Hurma - 8:15
Konyaaltı - 8:30
Antalijos centras - 8:30
Grįžimas į viešbutį:
Hurma - 18:00
Konyaaltı - 18:00
Antalijos centras - 18:00
P.S. Dažnai vedu ekskursijas dienos metu. Būtinai atsakysiu el. paštu į jūsų klausimus iki 20:00 val. ir atsiųsiu paėmimo iš viešbučio laiką.
* Išankstinis apmokėjimas nereikalingas. Galite sumokėti kelionės metu.
** Ekskursijos rezervaciją galite atšaukti nemokamai ne vėliau kaip iki 20:00 val. kelionės išvakarėse. Priešingu atveju turėsite sumokėti už kelionę.

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!